1. Skryté kamery
Nové výrobky, ako je táto skrytá kamera, sú tak skryté, že nikto by nikdy neočakával, že to bude niečo iné ako nástenná nabíjačka USB. Nie sme tí, ktorí propagujú alebo predávajú záludné skryté kamery, ale niekedy sa stačí, aby ste sa mýlili na strane opatrnosti. Podobne ako v prípade, že ste majiteľom firmy z tehál a malty alebo nový rodič, ktorý si najal opatrovateľa mimo Craigslist.

telefon

2. Bio magnetické ušné samolepky pre chudnutie
Nikdy by som si nemohol predstaviť deň, kedy vám náušnice pomôžu schudnúť, ale ten deň skutočne prišiel. Tieto biologické magnetické ušné nálepky pomáhajú zbaviť sa libier pôsobením tlaku na určitú časť ucha. Pôsobí ako forma akupunktúry.

naušnice

3. Inteligentný osobný vzduchový chladič
Zatiaľ čo chladiče vzduchu nie sú úplne nové produkty, začínajú sa stať hlavným prúdom. V niektorých krajinách, ako napríklad v Nemecku, existuje niekoľko environmentálnych zákonov, ktoré spôsobujú, že klimatizácia je trochu komplikovaná.

4. Zásobník na ľadovú kocku v tvare diamantu
Najlepšie nové produkty takmer vždy ponúknu novú zmenu existujúceho produktu. A táto skutočnosť sa zdá byť krištáľovo jasná, keď sa pozriete na túto kazetu na ľadovú kocku v tvare kosoštvorca. Zatiaľ čo štandardný zásobník ľadu je praktický na každodenné používanie, kazeta na ľadovú kocku je ideálna pre špeciálne udalosti. Hosting hostiteľskej party alebo dievčenskú noc? Tento nový produkt je vhodný pre túto príležitosť.

šperky

5. Opakovane použiteľné slamky
Keďže zákaz plastových slamy sa stáva bežnejším, je pravdepodobné, že budú existovať požiadavky na nové výrobky, ktoré sú opakovane použiteľné, ako sú tieto opakovane použiteľné slamy. Jedná sa o skvelý produkt na predaj, najmä ak máte obchod s ekologickými výrobkami alebo ak predávate kuchynský riad. Prilákanie zákazníkov k tomuto novému produktu nebude príliš zložité.

5/5 - (2 votes)