Radi by sme vám dali do pozornosti našu novú, modernú internetovú stránku. Rozšírili sme aj služby o návrh interiéru a výrobu nábytku na mieru do celého interiéru. Predaj stolov a stoličiek, kresiel a sedačiek.

 

www.excellodesign.sk/

Naša práca stojí na rázcestí medzi architektom a výrobcom, preto Vám ponúkame komplexné odborné služby od prvej nezáväznej konzultácie až po zabezpečenie odbornej montáže. 

Myslíme si, že základom kvalitných služieb je odborný a vyškolený personál. Naši predajcovia preto navštevujú pravidelne školenia, výstavy, komunikujú s pracovníkmi vo výrobe, aby vedeli adekvátne a odborne vyriešiť Vaše požiadavky a sledovali módne a technologické trendy.

Naše portfólio služieb zahŕňa: poradenstvo v štúdiu, 3D grafický návrh kuchyne, výmeru kuchyne u zákazníka, nákres elektroinštalácie, vody, plynu, dopravu a vynášku kuchyne a odbornú montáž kuchyne. Samozrejmosťou je servis a riešenie prípadných problémov a reklamácií.

 

poradenské služby sú samozrejmosťou

Niekoľkoročné skúsenosti s navrhovaním kuchýň, vstavaných skríň a atypického nábytku nám umožňujú poradiť Vám pri výbere materiálov, farieb či spotrebičov  a doplnkov tak, aby bol výsledok našej spolupráce harmonickou súčasťou Vášho domova.

 

grafický návrh kuchyne

Pomocou 3D softvéru Vám ukážeme, ako bude Vaša nová kuchyňa alebo nábytok vyzerať v priestore. Takto sa vyhneme nechceným prekvapeniam pri montáži. Samozrejmosťou je práca so vzorkami materiálov, dostupných u nás v  showroome , ktoré umožnia vidieť reálne farby neskreslené kvalitou a nastaveniami monitora. Sumu, ktorú za návrh kuchyne zaplatíte Vám pri objednávke kuchynskej linky odpočítame z celkovej ceny realizácie. V cene je zahrnutý návrh dispozičného riešenia priestoru v 3D programe a materiálové / farebné riešenie.  
 
Cena návrhu: 50 EUR s DPH
 
 
 

nákres elektroinštalácie, vody, plynu

Na základe u nás zhotovenej vizualizácie vieme pripraviť podklady pre inštalatéra, elektrikára či plynára tak, aby bolo bez problémov možné navrhnutú kuchyňu namontovať a pozapájať všetky spotrebiče a vybavenie. Sumu, ktorú za technický nákres zaplatíte Vám pri objednávke kuchynskej linky odpočítame z celkovej ceny realizácie. Podmienkou zhotovenia výkresov je vypracovanie vizualizácie, z ktorej budeme vo výkresoch vychádzať.

Cena návrhu: 50 EUR s DPH

 

výmera kuchyne u zákazníka

Zodpovednosť za správne zameranie a zohľadnenie špecifických charakteristík zariaďovaného priestoru berieme na vlastné ramená. Tak Vás chránime pred dodatočnými nákladmi spojenými s opravou nepresného nábytku vyrobeného na základe zle zameraných údajov.

 

odborná montáž

Vašu novú kuchyňu Vám prídu namontovať naši skúsení odborníci. Montáže kuchýň realizujeme aj "na kľúč", teda svoj čas nemusíte obetovať čakaniu na výsledok ich práce. Stačí, ak si po namontovaní prídete dokončenú kuchyňu skontrolovať a prebrať.
 
 
 

Pozrite si malú ukážku vizualizácií a následných realizácií našich kuchynských liniek. Nezabudnite, že takto môže vyzerať aj Vaša vysnívaná kuchyňa

vizualizácia                                               realizácia

      

vizualizácia                                               realizácia

      

     vizualizácia                                               realizácia