Čo o Bratislave ešte neviete. Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, je známym kultúrnym centrom strednej Európy. Dennodenne sa po celý rok hemží turistami a turistkami dychtiacimi po spoznaní tohoto úžasného mesta. Bratislava v sebe skrýva mnohé prekvapenia. Nehovoriac o prekrásnych historických pamiatkach, z ktorých je mnoho zapísaných v UNESCO, toto malebné mesto ponúka aj sociálne vyžitie a bohatý nočný život. Nechajte sa prekvapiť všetkým, čo vám môže Bratislava ponúknuť a zavítajte aj k nám.

očarujúca atmosféra

V úplnom centre hlavného mesta Slovenska sa priamo na Ventúrskej ulici nachádza naše centrum tantrických masáži, kde si doprajete rozkoše, aké ste ešte nezažili. Slovenky patria medzi najkrajšie ženy sveta a my vám garantujeme, že našimi masérkami nebudete sklamaní. Profeionálne školené krásky, ktoré vedia, čo chcú a čo majú robiť, dokonale chápu princípom a fungovaniu vášho tela. Prekvapia vás klzkými dotykmi rúk zvláčnených vonnými olejmi, a prenesú vás do siedmeho neba, ktoré by ste inde hľadali len ťažko. Naše neodolateľne nádherné pracovníčky sa pohrajú so všetkými vašimi zmyslami a rozdráždia vás do zatiaľ možno nepredstaviteľných výšin, len aby vás z tejto vášnivej tenzie uvoľnili pri grand finale – masáži lingami. Či inak povedané mužského prirodzenia.

grand finale

Priamo v centre na mieste, z ktorého je všade kúsok, sa postaráme o všetky vaše najtajnejšie fantázie a doprajeme vám úžasný relax, ktorý si určite zaslúžite. Či už ste priamo z Bratislavy alebo ju len navštevujete, či v nej pracujete – možnosť navštíviť nás nebola nikdy prostejšia. Jednoducho sa objednáte na dohodnutý čas a po skončení sedenia môžete opäť vybehnúť brázdiť ulice centra. Ak ste tu na výlete, určite oceníte, že v našom okolí sa nachádzajú tie najvýznamnejšie historické pamiatky akými sú Bratislavský hrad Dóm svätého Martina, lekáreň u Salvatora, Hlavné námestie a mnoho iných. Pracujúci ocenia vynikajúci prístup k našemu centru, ku ktorému môžu „zbehnúť“ aj počas pracovnej doby s využitím auta rovnako ako mestskej hromadnej dopravy.