Na svete existujú rôzne typy postáv. Najčastejšie sa vraj vyskytuje postava s väčším zadočkom a stehnami. Potom je tu postava, ktorá má plochý zadok a priberá skôr do iných partií tela. Aj keby sme sa na hlavu postavili, tak si nevieme „dopestovať“ taký pekný zadok ako majú iné ženy. To je príroda a jej záhady. Možno práve tieto ženy túžia po našom type postavy. Každý chceme to, čo nemáme. Hold, smola. Alebo? Dá sa s tým niečo spraviť? Samozrejme. Zaobstarajte si push up legíny a nikto si ani nevšimne, že váš zadoček nie je krásne guľatý od prírody. Vy budete spokojná a vaše sebavedomie porastie.

guľatý zadok

Aké sú plusy nosenia push up legín?

  • Budete mať krásny guľatý zadoček.
  • Otočí sa za vami nejeden muž. Ak ste na love a ešte nemáte toho pravého, tak možno práve toto je tá správna cesta. V zime zahalená v bunde toho veľa nezbalíte. ALE! Keď si oblečiete legíny s push up efektom, tak sa za vami nejeden muž otočí. Možno práve jeden z nich bude ten váš vysnívaný a vyvolený.
  • Ženy vám budú závidieť. Každá žena túži po dokonalej postave a podvedome, i vedome si všímame, čo majú ženy na sebe a ako vyzerajú. Neustále hodnotíme, či sme krajšie, chudšie, tučnejšie alebo či máme krajší zadok ako tá druhá. To je údel nás žien.
  • Za skvelú cenu získate kvalitné legíny. Môžete si dokonca vybrať z viacerých farieb a vzorov, takže nemusíte mať len jedny legíny „so zadkom“. Výber je široký. Podľa vašich predstáv.

zadok s terčom

  • Ak budete stopovať, skôr vám niekto zastaví. Ak robíte čašníčku, dostanete lepšie a vyššie tringelty. Ak ste na diskotéke, viac chlapov, mužov vás pozve na drink. Ak si ich dáte do školy, každý vám podrží dvere, aby sa pozrel zblízka. Len pozor aby vás nevyvolávali viac k tabuli 😀 Ak si ich dáte na pohovor, máte viac než zaručené, že vás prijmú alebo zavolajú minimálne na ďalšie kolo pohovorov. Ak si ich oblečiete do obchodu, dostanete zľavu. Ak si ich dáte na úrad, k doktorovi, všetci muži vás budú chcieť hneď vybaviť, aby ste nemuseli čakať. A tak ďalej….