Chlapi sú veľmi jednoduchí. Netreba im toho k životu vôbec veľa. Možno ste už aj zistili samy, ale stačí keď budú mať navarené, istú činnosť pravidelne a doma usmiatu žienku, ktorá ich bude s láskou očakávať doma.
Horšie chvíle nastanú vtedy, keď chlap príde o prácu. Stratí istotu zárobku a ostane doma. Často so ženou, ktorá je na materskej. Potom sa dá len očakávať, kedy nastanú hádky. Je to takmer isté, že nejaké prídu určite. Predsa len si to predstavte, že doteraz ste boli zvyknutí s dieťaťom na určitý rytmus alebo rutinu. Teraz to tento muž úplne narušil. Okrem toho, že narúša váš biorytmus, tak je nervózny, pretože človek bez práce to dnes nie je žiadne terno.muž medzi ženami.jpg Účty treba platiť a najesť sa tiež musíte. Utrpelo jeho ego, tým že ho z tej práce predtým vyhodili. Nepredkladajte mu to pred oči, pretože si môžete ešte viac priťažiť. Vlastne môžete byť radi, že vám vôbec povedal o tom, že o prácu prišiel. Sú totiž muži, ktorí sa s tým ani nezdôveria a tvária sa, že naďalej niekde pracujú. To je potom veľmi smutný prípad, keď sa to manželka dozvie. Lož má totiž krátke nohy. A dlho pred ňou neutekajte.
Rady:
Navarte mu na každý deň, aby nebol hladný. Chutne.
Poskytujte mu istú činnosť pravidelne, aby neutiekol niekde inde.
Usmievajte sa, keď príde domov.
Buďte k nemu milá
Neberte ho ako samozrejmosť a prichystajte mu občas aj nejaké prekvapenie.
Vymýšľajte niečo špeciálne len pre neho, aby vás po čase netrápila rutina a stereotyp – to je zabijak každého dlhoročného vzťahu.starý dedo.jpg
Ľúbte ho.
Venujte mu svoju pozornosť a čas. Nikdy nevrátite ten čas, ktorý premrháte. Preto neseďte na telefóne a radšej sa s ním porozprávajte.
A samozrejme, nech sa deje čokoľvek rozhodne vytrvajte a nevzdávajte sa. Riešte problémy a neutekajte pred nimi. Rozvod nie je riešenie. To si zapamätajte. Rozhodne sa rozhodnite bojovať o svoj vzťah nech už je akýkoľvek.

3.7/5 - (3 votes)