Viete prečo sem tam zavítam na sex privat? pretože si potrebujem udržiavať dobrú postavu. Nie tak ani kvôli výzoru a môjmu dobrému pocitu, ale čisto zo zdravotných dôvodov. Využívanie sexuálnych služieb za peniaze, sa teda v mojom prípade dá skutočne opísať a považovať za zdravotnú kúru. ak mi ešte stále nerozumiete, hneď vám to vysvetlím.

Žena v bielom tričku opretá o posteľ so zaklonenou hlavou

Sex je najlepší spôsob chudnutia
Roky rokúce som sa pokúčal schudnúť. Mal som skutočné veľké problémy s nadváhou, ktoré sa prejavili aj na vysokom cholesterole, krvnom tlaku, dokonca som sa raz už nachádzal v štádiu, kedy som musel pravidelne chodiť na kardiológiu, pretože doktor mal podozrenie, že by som mohol dostať infarkt. Preto som vyskúšal dnáď všetky možné a taktiež všetky nemožné diéty, ktoré kto kedy vymyslel. Pr všetkých som trpel, žiadne neboli stopercentne úspešné. Ani behanie, skákanie a iné cvičenie neboli úplne najlepším riešením, pretože keď máte nadváhu okolo päťdesiatich kilogramov, tak sa vám s týmto nákladom na vašom tele, nehýbe úplne najlepšie. Navyše, trpia vaše kĺby a taktiež srdce, čo v mojom prípade nebolo skutočne bezpečné.

Obrázok muža a ženy, ktorí sa milujú

Možno sa vám to bude zdať zvláštne, aj mne sa to zdalo veľmi zvláštne, ale pri sexe skutočne chudnete rovnako, ako by ste v posilňovni dvíhali činky. Myslím, že za nejakých šesťdesiat minút aktívneho sexu schudnete cez tristo kilokalórií. To už nie s malé čísla. Dokonca už pri predohre alebo orálnom sexe spaľujete ako diví. Pri sexe si však zároveň nenamáhate kĺby. Srdce trochu áno, no aj podľa môjho doktora je to v norme. Teda, ak sa v posteli nechcete venovať nejakej vrcholovej akrobacii.

Prečo sex za peniaze?
Ak nerozumiete tomu, prečo som hneď v úvode spomenul sex privát, tak preto, lebo keď vyzeráte tak, ako som vyzeral pred rokom ja, tak si ženu nájdete len ťažko. No a sexom za peniaze viete tento problém vyriešiť veľmi elegantne a rýchlo.