Kým v iných krajinách začínajú v práci o 9 ráno, často krát sa v kanceláriách zdržia aj do večera. U nás ak nepracujete na zmeny, preferujeme 8 hodinovú pracovnú dobu. Množstvo Slovákov príde do roboty o 6 ráno aby mohli poobede čo najskôr odísť domov. Tak im každý deň vzniká voľný čas. K najčastejším aktivitám na večer v týždni patrí pozeranie filmov, či chatovanie na smartfónoch. Len malé percento obyvateľov robí vo svojom voľnom čase niečo prospešné ako čítanie knihy či učenie nových vecí. Svoje aktivity by ste však mali prehodnotiť a voľné chvíle tráviť zábavnejšie. Najlepšie bude keď zavoláte kamarátov a vyberiete si nejakú z nasledujúcich aktivít.

duchovno

Mystic Room Ide o novinku, ktorá sa stala okamžite obľúbená najmä u mladších ročníkov. Už podľa názvu môžete vidieť, že ide o izbu, v ktorej vás zatvoria a vašou úlohou je dostať sa nej von. Samozrejme neviete kde je východ a nemáte ani potrebný kľúč. Počas celej hry vám plynie čas a dostávate množstvo úloh a hádaniek, ktoré vás majú dostať až k východu. Je viacero typov takýchto izieb. Detektívna, kde ide skutočne len o logiku alebo strašidelné, kde vás cestou sprevádzajú rôzne strašidelné nástrahy, čo v neznámej, tmavej, zamknutej izbe nie je najpríjemnejšia záležitosť. Hráte vždy ako tím a musíte vedieť spolupracovať. Výborná zábavka na poobedie s priateľmi, pri ktorej sa zasmejete a utužíte vzťahy.

pokoj

Virtuálna realita Pôvodne sa pred niekoľkými rokmi rozprúdil trend 5D kina. Na sebe máte okuliare, ktoré vás majú vniesť do obrazu a vy máte pocit, že sa nachádzate v deji. Rozdielom medzi klasickými 3D kinami je, že cítite dotyky, hýbete sa v smere jazdy či cítite vône. Ľudia sú ale stále náročnejší a preto prišla virtuálna realita, ktorá má veľa spoločného. Na hlave máte prilbu, ktorá vám premieta obraz. Vy máte pocit, že sa na danom mieste skutočne nachádzate a správate sa ako keby to zažívate naživo. Najobľúbenejšie sú zážitky vo výškach.

5/5 - (1 vote)