Drevotrieska

Pri výrobe vstavaných skríň, šatníkov a atypického nábytu používame kvalitné drevotrieskové dosky od firmy Egger. Orem požadovaných technických vlastností musia drevotrieskové dosky ustáť aj z hľadislka estetiky. K dispozícii je preto niekoľko desiatok farebných prevedení a imitácií dreva, nakoľko len správna kombinácia farieb a dekorov vytvorí z interiéru harmonický celok. Drevotrieskové dosky od rakúskej firmy Egger patria v súčasnosti medzi najkvalitnejšie na trhu. 

Neváhajte nás kontaktovať a dozvedieť sa viac o aktuálne dostupných odtieňoch, alebo navštívte naše štúdio a prezrite si vzorky materiálov naživo. 

 

Kovania a profily

Pri výrobe kuchynských liniek a nábytku používame len kvalitné kovania od renomovaných spoločností. Rôzne typy výsuvov, výklopov a rámikov dodajú nábytku moderný atraktívny nádych, a zároveň sú vysoko praktické a efektívne. Zárukou kvality je dlhoročná až doživotná záruka poskytovaná priamo výrobcom. Na vstavané skrine a šatníky používame výhradne kvalitné hliníkové rámy. 

Nábytkové profily sú dostupné vo viacerých farebných a tvarových prevedeniach. 

                        

 

Zrkadlá a lakované sklá

Ponúkame Vám tri druhy zrkadiel – strieborné, grafitové a bronzové. Používajú sa najmä ako výplň posuvných dverí v predsieni, ktorú opticky zväčšia a presvetlia. Odporúčame umiestniť zrkadlo aj do šatníka, a to vo forme otváravých dverí. Zrkadlo sa však neodporúča dávať do spálne. V spálni je vhodnejšie použiť jemnejšie materiály, napr. sklo.

Sklo môže byť farebné, bezpečnostné, číre alebo pieskované. Sklo je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným materiálom. Je možné ho kombinovať aj s drevotrieskou alebo iným sklom (sklo ako predel).

Lacobel má zo zadnej strany farebný lak, ktorý je nepriehľadný.

Matelac má tiež zo zadnej strany aplikovaný farebný lak, z prednej strany má matovaný povrch. Široká škála farieb uspokojí každého zákazníka.

Lacomat je tzv. pieskové sklo, zo zadnej strany je matované, je svetlo priepustné a nepriehľadné.
Všetky tieto sklá majú hrúbku 4 mm a zo zadnej strany lakomatu sa používa bezbečnostná fólia, ktorá zabráni rozsypaniu skla v prípade jeho rozbitia.

Bezpečnostné sklo má hrúbku 6 mm. Je lepené čím sa dosahuje vyššia tvrdosť skla a v prípade rozbitia sa sklo nerozsype. Bezpečnostné sklo sa používa najmä do dverí na skriniach v detských izbách alebo do prechodových dverí.

 

 

Fototapety

Vďaka moderným technológiám je možné aplikovať na dvere vstavanej skrine rôzne abstraktné, detské a prírodné motívy, ako aj ornamenty, scenérie, životné momentky, alebo rodinné fotky. Obrázky a fotky sa tlačia na samolepiacu fóliu, ktorá je potiahnutá matnou fóliou. Zo skúseností preferujeme práve matnú fóliu, ktorá ochráni grafiku pred poškriabaním a iným poškodením. Fototapety sa lepia na drevotriesku alebo na sklo a sú uchytené pod samotným profilom (systémom) čo zabraňuje stiahnutiu fototapety vplyvom prostredia.
Grafiku je možné vytlačiť aj na svetlo priepustné fólie, ktoré sa aplikujú na zadnú stranu číreho skla (vhodné na prechodové dvere, deliace steny). Vnútorné osvetlenie vstavanej skrine a svetlo priepustnosť fólie s potlačou vytvoria zo skrine unikátny doplnok interiéru.
Všetky fototapety je možné vytlačiť aj na plátno a umiestniť v interiéri ako obraz.

Fototapety a tapety je možné aplikovať aj na steny bytu, čím dosiahnete jednoliaty celok a skriňa sa tak stane súčasťou priestoru. Fototapety sa lepia na steny bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Jednoducho odlepíte papierovú časť a fototapetu aplikujete tam, kde ju chcete mať.

 

Nájdite si svoj vlastný motív na skriňu alebo kuchyňu TU